+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

TOP 5 priežastys, kodėl verta nukeliauti į Portugaliją

Spalvingi miestai, temperamentingi žmonės, gilios kultūrinės tradicijos, o tuo pačiu galybė nuostabių gamtos kampelių – tokia yra Portugalija. Ši šalis stebina savo svetingumu – ne veltui vieną kartą Portugalijoje apsilankęs žmogus čia nori atvykti vėl ir vėl.

Dar nesate viešėję Portugalijoje? Jei taip, pateikiame TOP 5 priežastis, kodėl šią šalį turėtumėte įtraukti į savo būsimų atostogų planus.

Jaukūs miestai

Pirmoji priežastis, kodėl verta aplankyti Portugalija, tai jaukūs, daug šarmo turintys miestai. Štai, pavyzdžiui, šalies sostinė Lisabona didžiuojasi patraukliu senamiesčiu, jaukiomis gatvelėmis, elegancija alsuojančia pagrindine rūmų aikšte. O tuo pačiu – turgavietėmis, galybe restoranų, kavinukių, muziejų. Sakoma, jog Lisabona – miestas, kurį verta pažinti tiek dieną, tiek naktį, mat jis atspindi tikrąjį Portugalijos veidą.

Ne ką mažiau patrauklus ir Porto miestas, kuris dažnai įvardijamas Portugalijos Paryžiumi. Didžiulis senamiestis, žavinga architektūra, jaukios parduotuvėlės, vyninės, kavinukės, o tuo pačiu – milžiniški modernūs pastatai, tiltai, didžiuliai prekybos centrai, triukšmingi naktiniai klubai. Kontrastų čia nestinga. Tikrai verta aplankyti ir pajausti Porto atmosferą patiems.

Nuostabaus grožio gamta

Portugalija tikrai gali pasigirti savo istorija ir kultūra. Tačiau ne ką mažiau pagyrų vertas iš šios šalies gamtos unikalumas. Atlanto skalaujami skardžiai, Algarvės regionas ir atvirutes primenantys paplūdimiai, užtvankos, kalnai, kriokliai – įstabių gamtos kampelių šalyje tikrai nestinga.

Beje, šiai šaliai priklauso ir vienos iš gražiausių salų visame pasaulyje – Azorai bei Madeira. Juodojo smėlio paplūdimiai, kalnai, žaluma, ugnikalnių krateriuose susidarę ežerai – ne veltui Portugalija taip mėgstama gamtos gerbėjų.

Puikūs kurortai

Jaučiatės pavargę nuo rutinos ir darbų? Portugalija gali pasigirti ir puikiais kurortais, kuriuose galima atsipalaiduoti bei mėgautis saulės voniomis, maudynėmis bei palmių pavėsiais.

Vienas iš populiariausių Portugalijos kurortų – mūsų jau minėtoji Algarvė. Tai – piečiausias Portugalijos regionas, kuris savo išvaizda kiek primena Ispanijos bei Turkijos pakrantes. Atlanto bangos, puikūs paplūdimiai, apelsinmedžiai, jaukūs viešbučiai – Algarvė tikrai puikus pasirinkimas poilsinėms atostogoms.

Tradicinė virtuvė

Ketvirtoji priežastis atvykti į Portugaliją – tradicinė virtuvė, kurią galime įvardinti kaip labai turtingą ir įvairiapusišką. Ką rekomenduojame paragauti? Pirmiausia, tai jūros gėrybių patiekalus. Vienas iš jų – tradiciniu būdu paruošti moliuskai, gardinti baltuoju vynu, smulkintais svogūnais, kalendra bei pomidorų griežinėliais. Jau dabar tįsta seilė, ar ne?

Nesate jūros gėrybių fanas? Tada paragaukite piri piri vištienos. Tiesa, nusiteikite iš anksto – šis patiekalas tikrai labai aštrus, tačiau jo skonis – fantastiškas.  Ir paskutinis priminimas: Portugalija garsėja savo vynais. Nuvykite į vietinį vynuogyną ir padegustuokite – tikrai nenusivilsite.

Portugalija – saugi šalis

Svajojate į Portugaliją atvykti vienas? O gal planuojate šeimos atostogas ir baiminatės dėl vaikų saugumo? Skubame jus nuraminti, Portugalija – saugi šalis. Remiantis 2022-ųjų duomenimis, ši šalis – šešta pagal saugumą visame pasaulyje.

Žinoma, pamesti galvos nerekomenduojame. Būti atsargiems – būtina. Vis dėlto, tai, jog šalis pripažinta kaip saugi, kelia pasitikėjimą ir norą į ją atvykti, tiesa?

Palikite Komentarą

Kelionių akimirkos

Kelionių akimirkos yra tai, kas daro keliones ypatingomis ir neprilygstamomis. Tai yra tie magiški, emociniai ir nuostabūs momentai, kurie gyvuoja mūsų atmintyje ir širdyje ilgai po to, kai kelionė jau pasibaigusi.

Naujausi komentarai

    Tęsti