+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Stebuklingas Tailando kraštovaizdis: gamtos kampeliai, kuriuos verta aplankyti

Tailandas – šalis, kuri jau ne vienerius metus karaliauja egzotinių kelionių topuose. Smaragdinės įlankos, auksinio smėlio paplūdimiai, didingi kalnai, džiunglės, o tuo pačiu šurmuliuojantys miestai, prabanga tviskančios šventyklos, abejingų nepaliekančios turgavietės, tradicinė virtuvė – ne veltui šią valstybę taip mėgsta keliautojai iš viso pasaulio.

Šiame straipsnyje norime dėmesį skirti Tailando pasididžiavimui – gamtai. Atrinkome kelis kampelius, kuriuose, mūsų nuomone, verta aplankyti viešnagės šioje šalyje metu.

Phang Nga įlanka

Pažintį su Tailando gamta siūlome pradėti nuo ikoniškos vietos – Phang Nha įlankos. Ji slepiasi viename iš populiariausių šalies kurortų – Pukete, kuris garsėja savo puikia infrastruktūra, pramogų gausa bei, žinoma, žavingomis auksinio smėlio pakrantėmis bei palmių pavėsiais.

Kodėl verta aplankyti Phang Nga įlanką? Ši vieta tiesiog magiška. Smaragdinis vanduo, tolumoje stūksančios kalkamenio uolos ir nedidukės salelės – vaizdas be galo romantiškas. Beje, būtent šioje įlankoje filmuotas devintasis Džeimso Bondo filmas. Tad jei esate gerbėjas, dar viena priežasties aplankyti šią idilišką Tailando įlanką.

Erevano krioklys

Dar vienas gamtos kampelis, kurį rekomenduojame aplankyti – vakarinėje Tailando dalyje esantis Erevano nacionalinis parkas, kurio pažiba – to paties pavadinimo krioklys. Šį krioklį sudaro  net 7 pakopos, kurių bendras ilgis – 1,7 km. Vanduo krenta pro bambukais apaugusius uolų šlaitus, tankius subtropinius augalus – nepaprastas reginys.

Bene įspūdingiausia – septintoji krioklio kaskada. Savo forma ji primena mitinį trigalvį hinduistų dramblį – Erevaną. Būtent dėl šios priežasties kriokliui ir suteiktas toks pavadinimas.

Khao Sok nacionalinis parkas

Vienas iš gražiausių Tailando gamtos kampelių slepiasi pietinėje šalies dalyje. Khao Sok nacionalinis parkas – tai 739 kvadratinių kilometrų teritorija, kurioje saugoma unikali tajų gamta: atogrąžų miškai, ežeras, kalnų masyvas, aštrios uolienos.

Keliautojams, kurie planuoja aplankyti šį parką, rekomenduojame čia praleisti bent kelias dienas: pasiplaukioti valtelėmis krištolo skaidrumo ežere, leistis į turą po miškus, eiti stebėti paukščių ar laukinių gyvūnų. Taip, parke gyvūnų tikrai netrūksta: drambliai, beždžionėlės, tigrai, tapyrai ir kt. Jei pasiseks, tikrai kurį nors (o gal ir visus?) išvysite savo akimis.

Beje, labai siūlome apsistoti nameliuose, kurie pastatyti ežero pakrantėje ar net pačiame ežere. Kasryt atsibudę galėsite mėgautis ramybe, paukščių čiulbesiu, gaiviu oru ir panorama, kuriai nėra lygių.

Khaojai nacionalinis parkas

Khaojai – pats seniausias Tailando nacionalinis parkas, kuris driekiasi centrinėje šalies dalyje. Jis įkurtas 1962-aisiais, o teritorija apima vakarinę Sankamphaeng kalnagūbrio dalį. Jeigu esate žygių po kalnus entuziastas, šią vietą aplankyti tiesiog būtina!

Tiesa, parko kraštovaizdis gana kontrastingas: nuo slėnių ir pievų, iki atogrąžų miškų ir galybės krioklių – pasigrožėti tikrai yra kuo. Tuo labiau, jog laukinėje gamtoje galima išvysti ir daug gyvūnų. Nacionalinio parko valdose gyvena gibonai, beždžionės, varanai, leopardai, drambliai ir kt.

Phi Phi salos

Phi Phi – tai salos, kurių nuotraukas galima atrasti kone kiekviename straipsnyje apie Tailandą. Ir tikrai ne be reikalo: šis salynas žavi savo balto smėlio paplūdimiais, didingomis uolienomis, krištolo skaidrumo vandeniu ir jaukiomis įlankomis. Gamta atimanti žadą! Tiesa, salose įsikūrę ir daug viešbučių, klubų, SPA centrų, restoranų – tad viešėdami jose galėsite tiek grožėtis kraštovaizdžiu, tiek mėgautis turistams pritraikyta infrastraktūra. Beje, ar žinojote, jog būtent Phi Phi salose filmuotas garsusis „Paplūdimys“ su Leonado DiCaprio? Būtent po šio filmo salynas tapo itin garsus ir lankomas keliautojų iš viso pasaulio.  

Palikite Komentarą

Kelionių akimirkos

Kelionių akimirkos yra tai, kas daro keliones ypatingomis ir neprilygstamomis. Tai yra tie magiški, emociniai ir nuostabūs momentai, kurie gyvuoja mūsų atmintyje ir širdyje ilgai po to, kai kelionė jau pasibaigusi.

Naujausi komentarai

    Tęsti