+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Kontrastų ir spalvų kupina kelionė į Meksiką: ką aplankyti?

Jeigu svajojate apie kontrastų ir egzotikos kupinas atostogas – Meksika tikrai yra ta šalis, kurią turėtumėte aplankyti. Čia galima išvysti tiek senovines majų bei actekų gyvenvietes, tiek šiuolaikiškus didmiesčius. Tiek saulėtus balto smėlio paplūdimius, tiek debesyse paskendusius ugnikalnius ir snieguotas kalnų viršūnes. O kur dar įvairiausi kriokliai, kanjonai, urvai, kolonijinės gyvenvietės, pikantiška virtuvė – viešint Meksikoje neįsimylėti šios šalies tieisiog neįmanoma.

Jau planuojate atostogas Meksikoje? Jei taip, siūlome jums vietų, kurias būtina aplankyti šioje valstybėje, sąrašą. 

Čičen Ica

Jeigu esate skaitę apie majų civilizaciją, tikriausiai žinote, jog ši tauta buvo be galo pažangi. Matematiniai pasiekimai, astronominės žinios, puikiai vystomas žemės ūkis, o tuo pačiu – didinga architektūra. Ši civilizacija turėjo kuo didžiuotis.

Atostogų Meksikoje metu rekomenduojame nuvykti į Jukatato pusiasalį, mat būtent čia stūkso bene garsiausias išlikęs majų miestas – Čičen Ica. O vienas iš įspūdingiausių šio miesto statinių – 24 metrų aukščio lietaus dievo Kukulkano piramidė, kuri pradėta statyti X a. Įdomu tai, jog piramidės sienose yra 364 pakopos, o viršūnėje esantis paskutinis laiptelis – 365. Jau turbūt supratote – majams ši piramidė buvo tarytum kalendorius. Tikrai verta aplankyti ir pamatyti savo akimis.

Tulumas

Savo atostogų metu norėtumėte tiek pasilepinti poilsiu paplūdimiuose, tiek pažinti istorines vietas bei vietinę kultūrą? Jei taip, rekomenduojame apsilankyti Tulume. Šis regionas dažnai įvardijamas kaip auksinio jaunimo kurortas. Kodėl? Viskas čia labai „instagramiška“: mažytės kavinukės, jaukios parduotuvės, idiliški Karibų jūros paplūdimiai – atrodo, jog viskam tarytum uždėtas nuotraukos filtras.

Tuo pačiu, Tulumas garsėja savo archeologine zona – XIII–XV a. čia buvo majų uostamiestis. Įdomybių šiame muziejuje po atviru dangumi nestinga. Todėl rekomenduojame čia atvykti anksti ryte – šiuo paros laiku turistų dar nėra itin daug, todėl viską galima apžiūrėti gana ramiai.  

Ik Kil senotas

Kaip jau užsiminėme įžangoje, Meksika didžiuojasi išties nepaprasto grožio gamta. Vienas iš unikaliausių gamtos kūrinių esančių šioje šalyje – senotai. Tai – karstiniai ežerai, kurie tarpusavyje susijungia požeminiais urvais.

Tokių ežerų Meksikoje yra tikrai ne vienas. Visgi, bene pats garsiausias – Ik Kil senotas, kuris tyvuliuoja Jukatano pusiasalyje. Šis ežeras – 40 metrų gylio ir 60 metrų skersmens. Iš visų pusių jį supa uolos. Įdomu tai, jog nuo uolų svyra vijokliai, kurių žaluma puikiai dera su turkio spalvos

Meksikas

Jei viešėsite spalvingoje Meksikoje, skirkite laiko ir pažinčiai su šalies sostine – Meksiku. Šiame didmiestyje gyvenimas tiesiog verda, o įdomybių – tikrai nestinga. Pasivaikščiokite gatvėmis ir pajuskite miesto rimtą, išbandykite vietinius restoranus – paragaukite tradicinio maisto. Užsukite į pagrindinius miesto lankytinus objektus: centrinę Sokalo aikštę, senąją Katedrą, Nacionalinius rūmus, Montesumos šventyklos griuvėsius. Ir būtinai apsilankykite garsios menininkės Fridos Kahlo muziejuje – čia galėsite susipažinti tiek su jos darbais, tiek asmenybe.

Kankunas

Nors įdomybių Meksikoje tikrai nestinga, kartais norisi tiesiog niekur neskubėti ir pasiilsėti. Pats populiariausias šalies kurortas – Kankunas. Didžiausia žmonių koncentracija telkiasi miesto dalyje, kuri vadinama „viešbučių zona“. Pavadinimas išduoda – tarp Karibų jūros ir lagūnos esančiame sausumos ruože įsikūrę galybė viešbučių kompleksų, restoranų, parduotuvėlių, barų ir kt. Viskas, kad turistai jaustųsi laimingi! O paplūdimiai… Paplūdimiai čia tikrai neeilinio grožio. Ideali vieta tiesiog pasilepinti.

Palikite Komentarą

Kelionių akimirkos

Kelionių akimirkos yra tai, kas daro keliones ypatingomis ir neprilygstamomis. Tai yra tie magiški, emociniai ir nuostabūs momentai, kurie gyvuoja mūsų atmintyje ir širdyje ilgai po to, kai kelionė jau pasibaigusi.

Naujausi komentarai

    Tęsti