+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Populiariausios Graikijos salos: kurią pasirinkti?

Vakarų civilizacijos lopšys – taip dažnai įvardijama Graikija. Ir iš tiesų, tai šalis, galinti pasigirti daugybe įvairiausių pasiekimų: kadaise čia gimė demokratija, teatras, sportinės varžybos, filosofija. Todėl kultūros ir istorijos gerbėjams šią valstybę aplankyti tiesiog būtina. Visgi, Graikija gali pasiūlyti dar daugiau: nuostabaus grožio salos, įspūdingi tarpekliai, didingi kalnai, ilga pajūrio juosta, jaukūs miestai, švelnus Viduržemio jūros klimatas – atrodo, jog net oras čia kvepia vynuogėmis.

Svajojate aplankyti Graikiją? Jei taip, siūlome paskaityti apie populiariausias šios šalies salas. Kiekviena iš jų – unikali ir be galo įdomi. Tad kviečiame skaityti, susipažinti ir išsirinkti nuostabiausią salą atostogoms.

Kreta: širdį glostantys gamtos vaizdai ir antikinis palikimas

Kreta – didžiausia Graikijos sala, kuri, šiltojo sezono metu, neatsigina gerbėjų. Čia žavi viskas: stebuklinga turkio spalvos jūra, ryški saulė, jaukūs paplūdimiai, didingi tarpekliai ir debesyse paskendusios viršukalnės. O tuo pačiu –  žavingi miestai, mažyčiai vietinių kaimeliai, tūkstantmečius skaičiuojantis palikimas. Ar žinojote, jog būtent Kreta – Dzeuso gimtinė? Ne veltui ši sala žinoma kaip graikų civilizacijos pagrindas.

Ši sala patiks tiek tiems keliautojams, kurie nori pasimėgauti poilsiu paplūdimyje, tiek tiems, kurie nori kuo daugiau pamatyti ir pažinti. O geriausia tai, jog Kreta gali pasigirti maloniu klimatu – saulė čia šviečia net 300 dienų per metus. Tad pasirinkę atostogas Kretoje šiltojo sezono metu tikrai neprašausite pro šalį.

Rodas – žavingi paplūdimiai ir Viduramžių didybė

Dar viena, keliautojų itin mėgstama Graikijos sala – Rodas. Už Kretą ji kiek mažesnė, tačiau tai tikrai nereiškia, jog Rodo saloje nėra ką veikti. Anaiptol – įdomybių čia tikrai nestinga.

Pirmiausia, rekomenduojame aplankyti pagrindinį salos miestą, kurio pavadinimas toks pat, kaip ir visos salos – Rodas. Jis turistus vilioja siauromis senamiesčio gatvelėmis, jaukiomis kavinukėmis, bei Viduramžius menančiu palikimu. Įdomių lankytinų objektų šiame mieste tikrai nestinga.

O kokios gi atostogos be pasilepinimo prie jūros? Galime užtikrinti, Rodo saloje idiliškų, atvirutę primenančių paplūdimių, tikrai nestinga. Rytinis krantas garsėja savo jaukiomis įlankėlėmis bei smėlio juostomis. Tuo tarpu vakarinį salos krantą renkasi vandens sporto gerbėjai – stiprūs vėjai čia sukuria dideles bangas, kurios pritraukia daug kaituotojų ir banglentininkų. Jeigu mėgstate aktyvų laisvalaikį, turėkite tai omenyje!

Kosas – plūduriuojančių sodų sala

Kosas – dar vienas Egėjo jūros perlas. Ši sala dažnai įvardijama  „plaukiojančių sodų“ sala. Ir toks pavadinimas suteikiamas tikrai ne be reikalo: nuostabios augmenijos čia be galo daug. Nuo alyvmedžių giraičių, iki vynuogynų, figų medžių ar žydinčių migdolų – vaizdai tarytum iš atvirutės.

O kur dar nedidelės įlankėlės, krištolo skaidrumo jūra, kalnai – gamta čia išties kerinti. Vis dėlto, įdomybių Koso saloje atras ir tie keliautojai, kurie domisi Graikijos kultūra ir istorija. Juk būtent čia gimė ir augo medicinos tėvas – Hipokratas, o Koso sala minima netgi Homero „Iliadoje“. Sakoma, jog kadaise čia lankėsi net pats Heraklis!

Beje, jei trokštate linksmybių, galime užtikrinti – smagių užeigėlių, barų ar klubų Koso saloje nestinga. Tiesa, čia taip pat gausu ir ramybe alsuojančių vietelių. Tad galite būti tikri: kad ir kokio poilsio trokštate, Koso saloje jį tikrai atrasite.

Palikite Komentarą

Kelionių akimirkos

Kelionių akimirkos yra tai, kas daro keliones ypatingomis ir neprilygstamomis. Tai yra tie magiški, emociniai ir nuostabūs momentai, kurie gyvuoja mūsų atmintyje ir širdyje ilgai po to, kai kelionė jau pasibaigusi.

Naujausi komentarai

    Tęsti