+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Dominikos Respublika: atostogos rojaus kampelyje

Kaip apibūdintumėte idealias atostogas? Jeigu atsakėte, jog tai – jaukus viešbutis, vasariškas klimatas, ką tik išspaustos vaisių sultys, baltutėlio smėlio paplūdimiai bei maudynės Karibų jūroje, rekomenduojame aplankyti Dominikos Respubliką. Tai valstybė, kuri dažnai įvardijama rojaus kampeliu žemėje. Galime užtikrinti – toks epitetas šiais šaliai suteikiamas tikrai ne be reikalo.

Puikus klimatas visus metus

Kaip jau supratote, atostogas Dominikos Respublikoje renkasi keliautojai, kurie trokšta pabėgti nuo rutinos ir pasimėgauti kokybišku poilsiu. Sakysite, jog pasaulyje daug valstybių, kuriose gausu gražių paplūdimių ir gerų viešbučių. Žinoma, tai tiesa. Tačiau tikrai ne visos šalys gali pasigirti puikiu klimatu visus metus. O Dominikos Respublika tikrai tą gali pasiūlyti.

Dienomis oro temperatūra čia svyruoja nuo 24 iki 29 laipsnių šilumos. Ir visai nesvarbu, koks metų laikas – malonus oras džiugina visus metus. Jūros temperatūra taip pat nenusileidžia žemiau 25 laipsnių šilumos. Pats tas paplūdimio atostogoms! Tiesa, oficialiai turizmo sezonas šalyje prasideda lapkričio mėnesį ir tęsiasi iki kovo. Vis dėlto, net ir ne sezono metu čia džiugina vasariška šiluma.

Paplūdimiai, kurie įvardijami kaip gražiausi pasaulyje

Jau ne kartą užsiminėme, jog Dominikos Respublikoje puikių paplūdimių nestinga. Norime dar kartą tai pabrėžti – juk paplūdimiai ne šiaip sau gražūs, bet dažnai įvardijami kaip patys geriausi visame pasaulyje!

Vienas iš jų – garsusis Bavaro paplūdimys, esantis Punta Cana regione. Jis įtrauktas į TOP 10 gražiausių pasaulio paplūdimių sąrašą! Sniego baltumo smėlis, ryškiai žydra jūra ir aukštos palmės – šiame paplūdimyje galima pasijauti lyg filme apie Robinzoną.  

Idealus pasirinkimas vandens sporto entuziastams

Dominikos Respublikos turizmas orientuotas į keliautojus, kurie trokšta paplūdimio atostogų. Vis dėlto, reikia pripažinti – po kelių dienų gulėti net ir pačiame gražiausiame pajūryje gali nusibosti. Ne bėda – aktyvaus laisvalaikio gerbėjai šioje šalyje taip pat atras ką veikti. Juk ten kur jūra, ten ir vandens sporto pramogos!

Kaitavimas, buriavimas, banglenčių sportas, nardymas, vandens slidės – visa tai itin populiaru Dominikos Respublikoje. Įrangas nuomoja tiek specialūs punktai, tiek viešbučiai.

Pasimėgaukite tradiciniu maistu bei šviežiais vaisiais

Kokios gi atostogos be gardaus maisto, tiesa? Galite būti tikri, jog atostogų Dominikos Respublikoje metu puikių degustacijų tikrai nestigs: nuo šviežių vaisių (tokių kaip kokosai, mangai, pasifloros ar papajos) iki omarų, karališkųjų krevečių, šviežios žuvies patiekalų – galite būti tikri, jog atostogų metu tikrai palepinsite savo skonio receptorius.

Beje, šalyje populiarūs ne tik jūros gėrybių patiekalai, tačiau ir mėsa, ypatingai jautiena. Paragaukite kepsnių, o taip pat – tradicinių troškinių. Ir žinoma, nepamirškite padegustuoti tradicinio gėrimo – Mama Juana romo, kuris savo spalva kiek primena portveiną. Dominikos Respublikos gyventojai šiuo gėrimu labai didžiuojasi.

Palikite Komentarą

Kelionių akimirkos

Kelionių akimirkos yra tai, kas daro keliones ypatingomis ir neprilygstamomis. Tai yra tie magiški, emociniai ir nuostabūs momentai, kurie gyvuoja mūsų atmintyje ir širdyje ilgai po to, kai kelionė jau pasibaigusi.

Naujausi komentarai

    Tęsti