+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Kelionių kryptys

Explore Tours By Destinations
30 kelionės

Turkija

Poilsis Turkijoje dažnai siejamas su kurortais, karštu oru, geromis kainomis ir puikiu atsipalaidavimu. Ši šalis ypatinga, užburianti, ji atima žadą ir yra pilna nepakartojamų patirčių. Atvykus į Turkiją, epitetai patys ima suktis mintyse, o keliautojams belieka dairytis.
Žiūrėti visas keliones
Tunisas
11 kelionės

Tunisas

Tunisas tai šurmuliuojančios turgavietės, atviruką primenantys paplūdimiai viskas lyg ranka pasiekiama, o naujų įspūdžių, patirčių, nuotykių – begalė. Auksinio smėlio dykumos kviečia aplankyti
Žiūrėti visas keliones
11 kelionės

Tenerifė

Tenerifė - didžiausia vulkaninė sala Kanarų salyne, garsėjanti visus metus nuostabiu oru, paplūdimiais bei nepaprasto grožio gamta. Saloje puikios galimybės suderinti poilsį prie Atlanto vandenyno su aktyviomis atostogomis!
Žiūrėti visas keliones
5 kelionės

Tailandas

Smaragdinės įlankos, auksinio smėlio paplūdimiai, didingi kalnai, džiunglės, o tuo pačiu šurmuliuojantys miestai, prabanga tviskančios šventyklos, abejingų nepaliekančios turgavietės, tradicinė virtuvė – ne veltui šią valstybę taip mėgsta keliautojai iš viso pasaulio.
Žiūrėti visas keliones
0 kelionė

Marokas

Marokas - auksinio smėlio dykumos, atviruką primenantys paplūdimiai, šurmuliuojančios turgavietės, judrūs miestai, tolumoje besiganančios zebrų kaimenės. Čia galima atrasti visko: nuo prabangių kurortų su aukščiausio lygio viešbučiais, iki rutinoje paskendusių didmiesčių ar nedidelių etnografinių kaimelių.
Žiūrėti visas keliones
10 kelionės

Madeira

Madeira - visus metus žydintis pavasaris su didingais kalnais, vandenyno skalaujamais skardžiais, jaukiais paplūdimiais, galybę krioklių - gamta čia išties atimanti žadą. O kur dar jaukūs žvejų miesteliai ir spalvingi etnografiniai nameliai...
Žiūrėti visas keliones
17 kelionės

Juodkalnija

Viena mažiausių Europos šalių, Juodkalnija, yra smulkus Balkanų stebuklas. Visos Juodkalnijos pakrantės nusėtos mažesniais ir didesniais labai jaukiais kurortiniais miesteliais. Keliaudami po Juodkalniją taip pat įgausite naujų patirčių, pajusite naujus kulinarinius skonius, grožėsitės pasakiška gamta ar deginsitės nuostabiuose paplūdimiuose
Žiūrėti visas keliones
14 kelionės

Ispanija

Sunku būtų rasti žmogų, kurio nesužavėtų Ispanija. Karštas klimatas, saulės spinduliuose auksu spindintys paplūdimiai, turtinga nacionalinė istorija
Žiūrėti visas keliones
31 kelionės

Graikija

Graikija - šalis, jaukiai įsitaisiusi Balkanų pusiasalyje, skaičiuojanti savo istoriją nuo antikos laikų ir žadanti gurmaniškas atostogas su daugybe senovės mitų ir legendų apsupta atmosfera
Žiūrėti visas keliones
14 kelionės

Egiptas

Egiptas tai šalis, kurios teritorijoje užgimė viena seniausių civilizacijų pasaulyje. Pažink faraonų palikimą ir mėgaukis auksinio smėlio paplūdimiais, nesibaigiančia vasara saulėtame Egipte!
Žiūrėti visas keliones
6 kelionės

Dubajus

Vieta, kuri iš dykumos virto vienu prabangiausių ir moderniausių miestų. Švarūs paplūdimiai, įspūdingos architektūros pastatai ir dangoraižiai, kurių interjeras tviska prabanga, aukštosios mados parduotuvės - viską rasite atostogaudami Dubajuje. O kur dar garsiosios dirbtinai supiltos salos - Palmės!
Žiūrėti visas keliones
20 kelionės

Bulgarija

Bulgarija - šalis, kurią garsina ne tik auksinio smėlio paplūdimiai, žaliuojantys parkai, bet ir mineraliniai vandenys. Tai viena seniausių Europos valstybių, tad istorija ir nepaprasto grožio architektūra Jus užburs.
Žiūrėti visas keliones

Tęsti