+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Atraskite Balį: patarimai, ką nuveikti šioje egzotiškoje saloje

Reikia pripažinti, jog pastaraisiais metais Balis išgyvena tam tikrą apogėjų – vis daugiau keliautojų šią, Indonezijai priklausančią, salą renkasi savo atostogoms. Kodėl? Priežasčių tikrai ne viena: nuostabi gamta, įstabūs paplūdimiai, didingos šventyklos, nepaprasta vietinė virtuvė, o tuo pačiu – saloje sklandanti dvasingumo bei sąmoningumo aura. Balis – tai kampelis, kuriame galima tiek pailsėti fiziškai, tiek pravėdinti galvą bei atsikratyti neigiamų minčių.

Planuojate atostogauti Balyje ir jūs? Jei taip, sudarėme trumpą sąrašą dalykų, kuriuos, viešint šioje saloje, rekomenduojame nuveikti.

Pasivaikščiokite Ubudo mieste

Viešint Balyje būtų nuodėmė neaplankyti žaviausio salos miesto – Ubudo. Patikėkite, čia sklindanti energija – įkvepianti. Juk Ubudas – pagrindinė Balio kultūrinio turizmo erdvė. Galybė nuostabaus grožio šventyklų, įvairiausi muziejai ir galerijos, SPA centrai, mažutės parduotuvėlės, jaukios kavinės, puikūs restoranai – Ubude laikas tikrai neprailgsta. Jei tik turėsite galimybę, rekomenduojame čia praleisti bent kelias dienas!

Nusifotografuokite ryžių terasų fone

Viena iš pagrindinių Balio įžymybių – ryžių terasos. Todėl viešint šioje saloje būtų tikrų tikriausia nuodėmė jų neaplankyti.

Bene įspūdingiausios ryžių terasos išsidėsčiusios aplink mūsų jau aptartą Ubudo miestą. Jos pribloškia savo vaiskiai žalia spalva ir atrodo tarytum laiptai į dangų – nepakartojamas vaizdas. Tiesa, žmonių ryžių terasose lankosi taip pat neįtikėtinai daug, todėl jei norite nufotografuoti puikų kadrą, rekomenduojame palypėti į apačią: daugelis turistų tingi lipti žemyn, todėl čia jums atsivers vaizdai, kurių neužstos kitų žmonių nugaros.

Leiskitės į turą po atogrąžų miškus

Balis garsėja savo paplūdimiais. Vis dėlto, jei viešėsite šioje saloje, siūlome neapsiriboti tik maudynėmis ir saulės voniomis – juk Balis gali pasiūlyti kur kas daugiau.

Esame tikri – Balio viduryje esančios džiunglės jums paliks didžiulį įspūdį. Turistams siūlomi specialūs turai, kurių metu, drauge su profesionaliais gidais, keliaujama pėsčiomis: kalnų keliukai, džiunglės, grynas oras, spalvingi paukščiai, galbūt net vietinės beždžionėlės – toks žygis atmintyje išliks dar ilgai.

Pasigrožėkite šventyklomis

Kaip jau minėjome įžangoje, Balio gyventojai – nepaprastai dvasingi žmonės. Šioje saloje stūkso šimtai šventyklų, todėl būtų nuodėmė neaplankyti bent kelių – pačių įspūdingiausių.

Viena iš tokių šventyklų – Balio simboliu dažnai įvardijami Ulun Danu. Jos nuotraukos puikuojasi kone visuose kelionių žurnaluose, kuriuose minima Balio sala! Ji stūkso ant ežero kranto ir pasižymi išties išskirtine architektūra. Tikrai verta aplankyti.

Dar viena išskirtinė šventykla – Tanah Lot. Ji pastatyta neįprastoje vietoje – ant uolos, kuri stūkso jūros pakrantėje. Įdomu tai, jog potvynio metu dalis uolos būna apsemiama. Tuomet atrodo, jog šventykla – plūduriuoja jūroje. Vaizdas atimantis žadą.

Pasimėgaukite poilsiu paplūdimiuose

Jau tikriausiai supratote, jog išskirtinių lankytinų vietų Balio saloje tikrai nestinga. Vis dėlto, viešint šioje saloje būtina ir pasiilsėti – pasimėgauti pasakiško grožio paplūdimiais.

Svajojate apie auksinio smėlio paplūdimius? Rekomenduojame nuvykti į Kutos kurortą ir jo apylinkes. Tiesa, norime iš karto įspėti – šis kurortas gana judrus, tad nusiteikite iš anksto, jog žmonių paplūdimiuose bus daug. Vis dėlto, vaizdai kalba patys už save: krištolo skaidrumo vanduo, auksinis smėlis, bangos, palmių pavėsiai, galybė kavinukių – jei tik patinka šurmulys, labai rekomenduojame. Svajojate apie egzotišką paplūdimį? Jei taip, siūlome nuvykti į Lovinos miestelį. Vanduo čia turkio spalvos, o smėlis… Smėlis tamsiai pilkas, beveik juodas! Beje, kartais į šį paplūdimį atplaukia delfinai – jei tik pasiseks, galėsite pasimėgauti unikaliu gamtos reginiu

Palikite Komentarą

Kelionių akimirkos

Kelionių akimirkos yra tai, kas daro keliones ypatingomis ir neprilygstamomis. Tai yra tie magiški, emociniai ir nuostabūs momentai, kurie gyvuoja mūsų atmintyje ir širdyje ilgai po to, kai kelionė jau pasibaigusi.

Naujausi komentarai

    Tęsti