+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Saulėtoji Maljorka: TOP 5 lankytini objektai

Kalnai, nuostabaus grožio paplūdimiai, žavūs miesteliai, vynuogynai, pašėlęs naktinis gyvenimas, didingi senamiesčiai – tokia yra Maljorka. Ši, didžiausia Ispanijai priklausanti sala, viena iš populiariausių poilsio krypčių visoje Europoje. Keliautojus žavi jos įvairiapusiškumas: žmonės, kurie nori ramybės, gali apsistoti jaukiose vilose ant jūros kranto ir mėgautis saulėlydžiais. O tie, kurie svajoja apie linksmybes iki paryčių, taip pat nelieka nusivylę – sakoma, jog Maljorka garsėja vienais iš geriausių vakarėlių visame regione.

Planuojate atostogas saulėtoje Maljorkoje? Jei taip, kviečiame paskaityti apie TOP 5 lankytinus objektus, kuriuos, viešint šioje saloje, pamatyti tiesiog būtina!

Valjdemosas (Valldemossa)

Viešint Maljorkoje būtų nuodėmė nenuvykti į salos pasididžiavimą – Valjdemoso miestelį. Juk net kompozitorius Šopenas jį įvardino kaip vieną iš gražiausių kampelių ne tik šioje saloje, tačiau ir visame pasaulyje! Siauros gatvelės, gėlynai, jaukios kavinukės, tarp palmių įsikūrę nameliai, kurie pastatyti įkalnėje – šis miestelis išties nepaprasto grožio. Rekomenduojame neskubėti, užsukti į vietinį restoraną, paragauti tradicinių patiekalų ir tiesiog mėgautis gyvenimu. O taip pat čia rasite ant kalvų stūksantį XIV a. vienuolyną, Šopeno muziejų, neoklasicistinę bažnytėlę.

Drakono urvai (Cuevas del Drach)

Jeigu savo atostogų metu norite pasigrožėti gamtos kūriniais, viešėdami Maljorkoje nepatingėkite nuvykti į Drakono urvus, kurie slepiasi salos rytinėje pakrantėje. Kuo gi šie urvai ypatingi? Patekę į jų vidų išvysite stebuklingą stalaktitų ir stalagmitų pasaulį bei požeminį ežerą Martel. Įspūdį tik sustiprina viduje skambanti klasikinė muzika. Jausmas lyg patekus į paslapčių kupiną filmą. Urvuose galima vaikščioti pėsčiųjų maršrutu arba plaukti laiveliu – kad ir kurį keliavimo būdą pasirinktumėte, esame tikri, jog Drakono urvai jūsų atmintyje išliks dar ilgai.

Salos sostinė – Palma

Viešėdami Maljorkoje nepamirškite skirti laiko ir salos sostinei – Palmos miestui. Puiki vieta pajusti salos gyventojų nuotaiką, daugiau sužinoti apie istoriją ir kultūrą. O kur dar galybė įvairiausių parduotuvėlių ir kavinukių – įsiliekite į Palmos ritmą ir jūs!

Be jokių abejonių, svarbiausias lankytinas objektas Palmos mieste – didingoji Le Seu katedra, kuri pradėta statyti dar XIII a. Statinys tiesiog dvelkia didybe – nepraleiskite progos jį pamatyti savo akimis.

Formentoras (Cap de Formentor)

Jei viešėsite salos šiaurinėje dalyje, rekomenduojame aplankyti vieną ir žavingiausių Maljorkos vietų – Formentoro kyšulį. Iki jo vinguriuoja dailus kalnų keliukas, o pakilus į 384 m išvysite pusiasalio kraštą ir baltutėlį švyturį. Vėjai, jūros mėlis, skardžiai ir pušynai – panorama lyg iš atviruko. Ne veltui ši Maljorkos vieta puikuojasi visų kelionių gidų topuose.

Cala Castell paplūdimys

Kaip jau tikriausiai supratote, Maljorkoje nuostabaus grožio paplūdimių nestinga. Visgi, norėjome išskirti vieną iš jų – Cala Castell. Kuo gi šis paplūdimys ypatingas? Pirmiausia dėl to, jog jis pasiekimas tik pėsčiomis arba laiveliu. Nepatingėję nuvykti į šį gamtos kampelį tikrai nepasigailės – atsiveriantys vaizdai atima žadą. O geriausia tai, jog šį paplūdimį žino tik nedaug turistų, todėl čia galima išvengti didelių žmonių srautų.

Palikite Komentarą

Kelionių akimirkos

Kelionių akimirkos yra tai, kas daro keliones ypatingomis ir neprilygstamomis. Tai yra tie magiški, emociniai ir nuostabūs momentai, kurie gyvuoja mūsų atmintyje ir širdyje ilgai po to, kai kelionė jau pasibaigusi.

Naujausi komentarai

    Tęsti