+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Kelionė į egzotiškuosius Kanarus: kurią salą pasirinkti?

„Amžinojo pavasario salos“ – taip dažnai įvardijamas Ispanijai priklausantis Kanarų salynas. Atlanto vandenyne, netoli Maroko krantų esančios salos, dėl šalia tekančios šiltosios golfo srovės, išties pasižymi patraukliu klimatu: daug saulės, žalumos, žiedų ir malonaus vėjelio. Ideali vieta atostogoms – ne veltui šios salos taip mėgstamos turistų! Populiariausios – 4 didžiausios Kanarų salos: Tenerifė, Gran Kanarija, Fuerteventūra ir Lanzarotė. Kurią iš jų pasirinkti atostogoms?

Tenerifė – jūrinis klimatas ir unikali gamta

Tenerifė – bene populiariausia Kanarų sala, kasmet pritraukianti daug turistų iš viso pasaulio. Kuo gi ji tokia ypatinga? Pirmiausia, dėl savo klimato – kaip jau minėjome įžangoje, Kanarų salos gali pasigirti pavasariška šiluma ištisus metus. Dėl šios priežasties, nemaža dalis keliautojų į Tenerifę vyksta žiemą ar ankstyvą pavasarį ir džiaugiasi saulės spinduliais. Tiesa, vasarą čia ne ką mažiau malonu: kol žemyninėje Ispanijoje vyrauja karščiai, Tenerifėje galima džiaugtis jūriniu klimatu.

Dar vienas šios salos pliusas – nuostabi gamta. Juodojo smėlio paplūdimiai, debesyse paskendę pušynai, paslaptimis apipintas Teidės ugnikalnis – pasigrožėti tikrai yra kuo. O kur dar salos pažiba įvardijamas Loro parkas, seniausias pasaulyje drakonmedis ar jaukūs senoviniai miesteliai – ne veltui Tenerifė yra viena iš populiariausių kelionių krypčių.

Fuerteventūra – puikus pasirinkimas vandens sporto entuziastams

Tiek mūsų jau aptarta Tenerifė, tiek Fuerteventūra – vulkaninės kilmės salos. Vis dėlto, jų kraštovaizdis skiriasi. Fuerteventūra – labai kalnuota, o jos reljefas daugeliui primena Marso paviršių. Uolienos ir urvai, nuolaidūs bei seklūs jūros krantai, balto smėlio paplūdimiai, smėlio kopos, krištolo skaidrumo vandenynas – tokia yra Fuerteventūra.

Kam rekomenduojame nuvykti į šią salą? Pirmiausia tiems, kurie ieško tobulos ramybės – Fuerteventūroje tikrai rasite nuošalių kampelių, kuriuose galėsite mėgautis gamtos grožiu. Taip pat ši sala idealus pasirinkimas žmonėms, kurie savo atostogų neįsivaizduoja be vandens sporto. Vėjas ir didelės bangos – štai kuo gali pasigirti Fuerteventūra. Tad jei esate banglenčių ar jėgos aitvarų gerbėjas, ši sala kaip tik jums!  

Gran Kanarija – kraštovaizdžio įvairovė

Gran Kanarija – trečia pagal dydį Kanarų salyno sala. Ji itin įdomi savo kintančiu kraštovaizdžiu: norėdami pervažiuoti visą salą turėsite įveikti ne tiek ir daug – maždaug 60 km. Tačiau kol važiuosite, pamatysite visko: nuo įkaitusio smėlio horizontų, iki subtropinių miškų, pušynų, bananų plantacijų, palmių ar migdolų giraičių, kalnų ir netgi užgesusių ugnikalnių.

Saloje daug jaukių viešbučių, kavinukių, nuostabaus grožio paplūdimių. Verta nuvykti ir į svarbiausią Gran Kanarijos miestą – Las Palmas. Jis garsus savo tradiciniais karnavalais, kurių metu gatvės užsipildo muzikos garsais ir šokiais.

Lanzarotė – Mėnulį primenantis reljefas

Pasakodami apie Fuerteventūros salą užsiminėme, jog jos kraštovaizdis kiek primena Marso paviršių. Ketvirtosios pagal dydį Kanarų salos, Lanzarotės, reljefas išraižytas uolienų ir ugnikalnio kraterių. Dėl šios priežasties, viešint šioje saloje aplanko jausmas, jog esi Mėnulyje!

Lanzarotėje daug atokių, žmogaus rankų nepaliestų kampelių. Tačiau nereikia susidaryti klaidingo įspūdžio: turizmas čia taip pat itin aktyvus. Salos svečiams rekomenduojame nuvykti į Timanfajos nacionalinį parką, kuris dar vadinamas „ugnies kalnų“ parku, mat jame stūkso net 32 ugnikalniai. Įspūdinga vieta!

Palikite Komentarą

Kelionių akimirkos

Kelionių akimirkos yra tai, kas daro keliones ypatingomis ir neprilygstamomis. Tai yra tie magiški, emociniai ir nuostabūs momentai, kurie gyvuoja mūsų atmintyje ir širdyje ilgai po to, kai kelionė jau pasibaigusi.

Naujausi komentarai

    Tęsti