+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Prisijungti

Užsiregistruoti

Sukūrę paskyrą galėsite stebėti savo mokėjimo būseną, stebėti patvirtinimą ir taip pat galite įvertinti kelionę po to, kai baigsite kelionę.
Prisijungimo vardas*
Slaptažodis*
Patvirtinti Slaptažodį*
Vardas*
Pavardė*
Gimimo Data*
El. Paštas*
Telefonas*
Šalis*
* Sukūrdami paskyrą, jūs patvirtinate, kad esate patenkintas mūsų paslaugų teikimo sąlygomis ir pareiškimu dėl privatumo.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Jau Turite Paskyrą?

Prisijungti
+370 648 55598 info@SuperKeliones.lt

Udrius

Apie mane

Esu Udrius Armalis, šios įmonės vadovas. Turizme dirbu daugiau kaip 20 metų. Per šiuos metus man teko įsisavinti tiek išvykstamojo, tiek atvykstamojo turizmo keliones. Mano stiprioji pusė yra poilsinės kelionės – Turkija, Graikija, Ispanija, Egiptas. Mano ir mūsų įmonės stiprioji pusė – mes galime pasiūlyti ne tik kelionių organizatorių keliones, bet ir pavienes turizmo paslaugas bei jas sujungti į vieną kelionę.
Man taip pat teko organizuoti daugybę unikalių kelionių ir turistinių projektų. Jeigu Jūs mėgstate keliones geležinkeliu – Jūs mane galėjote matyti SWR laidose Eisenbahn Romantik. Būtent man teko organizuoti pačios laidos filmavimą Lenkijoje, Baltijos šalyse, Sachaline, St. Peterburge.
Tad, jei reikia pagalbos užsisakant kelionių organizatoriaus kelionę, skrydį, o gal norite sau ir savo kolektyvui unikalios kelionės – laukiu Jūsų skambučio ar laiško.

Kontaktinė informacija

Telefono Nr.: +370 610 39490

Email: udrius@superkeliones.lt

Tęsti